Vážení zákazníci, náš e-shop je momentálně na dovolené. Objednávky budou expedovány 22. 7. Děkujeme za pochopení.

Libido

Věčný stres, přetížení, ale také hormonální změny mohou vést ke snížení sexuální aktivity. Pokud toužíte po navrácení sexuálního zdraví a hormonální rovnováhy, můžete vyzkoušet sílu bylinek na zvýšení libida u žen.

Bylinky na zvýšení libida a hormonální rovnováhu

Libido u žen je odrazem hormonální rovnováhy. Jeho výkyvy pak naznačují, že náš hormonální systém nepracuje, jak má. Bylinky na zvýšení libida u žen obsahují látky, které napomáhají uvést hormonální systém ženy zpět do harmonie a ozdravit tak její intimní život.

  • Kotvičník – Zázračná bylinka pro muže působí podle bylinkářů také na libido ženy.
  • Maral kořen – Přináší nám sílu divoké přírody Sibiře. Podle místních léčitelů napomáhá povzbudit unavené tělo a nevrátit endokrinní systém do rovnováhy.
  • Meduňka list – Báječná meduňka pomáhá zahnat chmury, navodit lepší náladu i klidnější spánek. Je jednou z bylin, které napomáhají vracet hormony do rovnováhy.
  • Ženšen kořen – Asijský ženšen je považován za bylinu, která dokáže nabudit slábnoucí libido u žen i mužů. Kromě toho povzbudí celý organismus a především naši imunitu.

Bylinný čaj na povzbuzení libida

Vzpruhu dodá maralí čaj. Jeho příprava je ale trošku složitější než pouhé zalití horkou vodou. Naproti tomu čaj z meduňky či kotvičníku máte připravený během pár minutek. Z prášku ženšenu připravíte rychlý povzbuzující nápoj, z kořene zase silný odvar.

Tinktury

Domácí bylinné tinktury jsou skvělými pomocníky na cesty, nebo pokud potřebujete rychle užít bylinku. Doporučujeme vyzkoušet bylinnou tinkturu z maralu, meduňky, kotvičníku i ženšenu.

Bylinné sirupy

K přípravě sirupu se skvěle hodí meduňka. Získáte lahodné letní pití i sirup do čaje, který v sobě ukrývá obrovskou sílu bylinky na povzbuzení libida u žen.

Víno s ženšenem

Posilující nápoj, který pomáhá a hlavně chutná připravíte z kvalitního vína a lžíce ženšenu. Nápoj se užívá dlouhodobě.

Návštěva lékaře

Porucha chuti na sex může být ukazatelem závažnějších onemocnění. Proto vždy doporučujeme návštěvu praktického lékaře a podrobné vyšetření. Bylinky nemohou klasickou diagnostiku a léčbu nahradit.

5 položek celkem
kotvičník nať na lžičce
od 57 Kč

Výrazné plody mu daly jméno, účinné látky zase sílu vracet naše hormony do rovnováhy. Čistí krev, zlepšuje svalový tonus a dodává energii. Normalizuje činnost močových i...

293/50G
maral koren na lžičce
od 102 Kč

Sílu Sibiře přináší kořen maral. Povzbuzuje unavené tělo, imunitní systém i srdce a cévy. Přispívá k lepšímu zvládání stresu. Je doporučován v době rekonvalescence a...

251/50G
medunka list na lžičce
od 49 Kč

Voňavá meduňka pomůže zase rozsvítit váš den. Přispívá k lepší náladě, snížení napětí i úzkosti. Pomáhá při nemocech horních cest dýchacích i trávení. Navrací hormonální...

629/50G
Violka nať (Maceška)
od 38 Kč

Violka vonná zvaná taktéž maceška je bylinka s drobnými modrofialovými kvítky a intenzivní vůní. setkat se s ní lze na kraji listnatých lesů a luk. Je známá již po staletí pro...

536/50G
Ženšen kořen
Ženšen kořen
Momentálně nedostupné
od 284 Kč

Životabudič z dálných asijských zemí, který umí nabudit imunitu i kolísající sexuální funkce. Přispívá k lepší psychické kondici, soustředění i pozornosti. Působí na...

362/50G