Zásilkovna Z-Point nad 699 Kč zdarma

Bylinky na zvýšení libida

Bylinky na zvýšení libida u žen

Věčný stres, přetížení, ale také hormonální změny mohou vést ke snížení sexuální aktivity. Pokud toužíte po navrácení sexuálního zdraví a hormonální rovnováhy, můžete vyzkoušet sílu bylinek na zvýšení libida u žen.

Bylinky na zvýšení libida a hormonální rovnováhu

Libido u žen je odrazem hormonální rovnováhy. Jeho výkyvy pak naznačují, že náš hormonální systém nepracuje, jak má. Bylinky na zvýšení libida u žen obsahují látky, které napomáhají uvést hormonální systém ženy zpět do harmonie a ozdravit tak její intimní život.

  • Kotvičník – Zázračná bylinka pro muže působí podle bylinkářů také na libido ženy.
  • Maral kořen – Přináší nám sílu divoké přírody Sibiře. Podle místních léčitelů napomáhá povzbudit unavené tělo a nevrátit endokrinní systém do rovnováhy.
  • Meduňka list – Báječná meduňka pomáhá zahnat chmury, navodit lepší náladu i klidnější spánek. Je jednou z bylin, které napomáhají vracet hormony do rovnováhy.
  • Ženšen kořen – Asijský ženšen je považován za bylinu, která dokáže nabudit slábnoucí libido u žen i mužů. Kromě toho povzbudí celý organismus a především naši imunitu.

Bylinný čaj na povzbuzení libida

Vzpruhu dodá maralí čaj. Jeho příprava je ale trošku složitější než pouhé zalití horkou vodou. Naproti tomu čaj z meduňky či kotvičníku máte připravený během pár minutek. Z prášku ženšenu připravíte rychlý povzbuzující nápoj, z kořene zase silný odvar.

Tinktury

Domácí bylinné tinktury jsou skvělými pomocníky na cesty, nebo pokud potřebujete rychle užít bylinku. Doporučujeme vyzkoušet bylinnou tinkturu z maralu, meduňky, kotvičníku i ženšenu.

Bylinné sirupy

K přípravě sirupu se skvěle hodí meduňka. Získáte lahodné letní pití i sirup do čaje, který v sobě ukrývá obrovskou sílu bylinky na povzbuzení libida u žen.

Víno s ženšenem

Posilující nápoj, který pomáhá a hlavně chutná připravíte z kvalitního vína a lžíce ženšenu. Nápoj se užívá dlouhodobě.

Návštěva lékaře

Porucha chuti na sex může být ukazatelem závažnějších onemocnění. Proto vždy doporučujeme návštěvu praktického lékaře a podrobné vyšetření. Bylinky nemohou klasickou diagnostiku a léčbu nahradit.

4 položek celkem
kotvičník nať na lžičce
od 47 Kč

Výrazné plody mu daly jméno, účinné látky zase sílu vracet naše hormony do rovnováhy. Čistí krev, zlepšuje svalový tonus a dodává energii. Normalizuje činnost močových i...

293/50G
maral koren na lžičce
od 102 Kč

Sílu Sibiře přináší kořen maral. Povzbuzuje unavené tělo, imunitní systém i srdce a cévy. Přispívá k lepšímu zvládání stresu. Je doporučován v době rekonvalescence a...

251/50G
meduňka nať na lžičce
od 32 Kč

Meduňka vám přinese uklidnění, hlubší spánek a zažene chmury. Je oceňovaný pomocník při nemocech horních cest dýchacích, nedýmání a špatném trávení. Pomáhá zlepšit hormonální...

320/50G
Ženšen kořen
Ženšen kořen
Momentálně nedostupné
od 284 Kč

Životabudič z dálných asijských zemí, který umí nabudit imunitu i kolísající sexuální funkce. Přispívá k lepší psychické kondici, soustředění i pozornosti. Působí na...

362/50G